WŁADZE SPÓŁKI

DARIUSZ PIEKARSKI

PREZES ZARZĄDU

Skuteczny menadżer z wieloletnim doświadczeniem w całościowym zarządzaniu organizacją. Niezwykle efektywny w kreowaniu oraz realizacji strategicznej i operacyjnej polityki firmy. Absolwent Politechniki Częstochowskiej i Wielkopolskiej Szkoły Biznesu. Ukończył także studia podyplomowe na kierunku Marketing Internetowy Szkoły Głównej Handlowej. Dariusz Piekarski ukończył w 2010 roku kurs odpowiedzialności członków zarządów spółek, natomiast w 2011 roku w Instytucie Rozwoju Biznesu, kurs dla kandydatów na Członków Rad Nadzorczych. W SARE S.A. odpowiada za strategiczne oraz operacyjne zarządzanie spółką. Prywatnie miłośnik nurkowania oraz górskich wspinaczek, zdobywał szczyty m.in. na Kaukazie i w Alpach.

PRZEMYSŁAW MARCOL

CZŁONEK ZARZĄDU

Absolwent studiów prawniczych Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Posiada doświadczenie w obsłudze spółek prawa handlowego. W 2008 roku rozpoczął pracę jako prawnik SARE sp. z o.o., wcześniej pierwsze kroki stawiał jako prawnik w OS3 sp. z o.o. Od roku 2009 do dnia dzisiejszego świadczy usługi prawne na rzecz tuPolska sp. z o.o. W roku 2013, po skończeniu aplikacji, zdał egzamin komorniczy. W latach 2011-2012 pełnił funkcję Przewodniczącego Rady Nadzorczej Hostersi Group S.A. Od roku 2010 do 2016 zasiadał w Radzie Nadzorczej spółki SARE S.A., w której w latach 2013/2014 pełnił funkcję Przewodniczącego. Na przełomie 2015/2016 ukończył kurs dla kandydatów na Członków Rad Nadzorczych. Potrafi obiektywnie ocenić skuteczność działań podejmowanych przez spółki w Grupie i doradzić wybór pewnych ścieżek rozwoju. Od 2013 roku jest Prezesem Zarządu Fundacji Rozwoju i Ochrony Komunikacji Elektronicznej. W SARE S.A. odpowiada za aspekty prawne związane z funkcjonowaniem spółki.

KRZYSZTOF ZAWADZKI

CZŁONEK ZARZĄDU

Absolwent Akademii Ekonomicznej w Katowicach, Polsko-Austriackiego Studium Controllingu oraz Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie na kierunku Podatki oraz Rachunkowość i Finanse. Ukończył również kierunek Praktyczne Zastosowanie Międzynarodowych Standardów Sprawozdawczości Finansowej na GWSH w Warszawie a także EY Academy of Business oraz Studia Doktoranckie na kierunku Nauki Ekonomiczne na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. W roku 2008 otrzymał uprawnienia biegłego rewidenta. Krzysztof Zawadzki kierował zakończonym sukcesem procesem IPO dla Tauron Polska Energia S.A. oraz procesem zakupu aktywów Górnośląskiego Zakładu Elektroenergetycznego od Vattenfalla. Krzysztof Zawadzki został wyróżniony w konkursie Dyrektor Finansowy Roku 2011. W SARE S.A. odpowiada za aspekty finansowe.

Dorota Szlachetko-Reiter

Zastępca Przewodniczącego Rady Nadzorczej

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego. Ukończyła Podyplomowe Studium Prawa Europejskiego na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz Studium Zarządzania i Biznesu przy Uniwersytecie Jagiellońskim. Posiada uprawnienia radcy prawnego. Jest komplementariuszem oraz Partnerem Zarządzającym w kancelarii Łatała i Wspólnicy sp.k. Od dwudziestu lat zajmuje się prawem gospodarczym, specjalizując się w prawie rynku kapitałowego, transakcjach M&A, PE/VC, prawie spółek, umowach inwestycyjnych oraz procesach due diligence. Posiada tytuł ekspercki międzynarodowej organizacji Global Law Experts w dziedzinie rynków kapitałowych.

Ewa Bałdyga

Członek Rady Nadzorczej

Absolwentka Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, kierunków Zarządzanie i Marketing oraz Finanse i Bankowość. W latach 1999-2005 pracowała jako dziennikarka Gazety Giełdy PARKIET. Od 2005 roku pełni funkcję Wiceprezesa Zarządu Martis CONSULTING. Wprowadziła Martis CONSULTING, jako jedyną agencję w Europie Środkowo-Wschodniej, do międzynarodowej sieci niezależnych firm PR - IPREX. Ewa Bałdyga znalazła się wśród 10 finalistek pierwszej edycji konkursu Radia PiN i BRE Banku: Bizneswoman Roku 2008. Poza działalnością zawodową prowadzi działania edukacyjne dla małych i średnich firm, dzięki jej staraniom powstały pierwsze studia podyplomowe z Relacji Inwestorskich i Komunikacji Finansowej w Szkole Głównej Handlowej. Ewa Bałdyga spełnia kryteria niezależności.

Włodzimierz Stańczak

Przewodniczący Rady Nadzorczej

Krzysztof Kaczmarczyk

Członek Rady Nadzorczej

Absolwent Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie oraz były słuchacz Uniwersytetu Warszawskiego. W latach 1999-2008 pracował w Deutsche Bank w Polsce (DB Securities) gdzie pełnił m.in. funkcję Zastępcy Dyrektora Departamentu Analiz. W okresie 2008-2010 pełnił funkcje zarządcze w Telekomunikacji Polskiej, w tym Dyrektora Pionu Strategii. W latach 2010-2011 pracował w szwajcarskim banku inwestycyjnym Credit Suisse. W latach 2012-2015 pełnił funkcję Vice Prezesa Zarządu ds. Strategii w spółce Emitel. Obecnie zawodowo niezależny członek Rad Nadzorczych spółek notowanych na GPW zasiadając w radach takich spółek jak: KGHM, KGHM International, KGHM TFI, BSC Drukarnia Opakowań, Action, Work Service, TIM, Best, Integer, SARE, Magellan, Robyg, InPost, Polimex-Mostostal, Duon, Polish Energy Partners, Graal, Wirtualna Polska, 4fun Media. Krzysztof Kaczmarczyk spełnia kryteria niezależności, o których mowa w zasadzie II.Z.4 dokumentu „Dobre Praktyki Spółek Notowanych na GPW 2016".

Wojciech Mróz

Członek Rady Nadzorczej

Licencjonowany Doradca Inwestycyjny, posiadacz tytułu Chartered Financial Analyst. Od blisko dziesięciu lat aktywnie związany z rynkiem kapitałowym i rynkiem inwestycji typu Private Equity/Venture Capital. Jako Członek Zarządu i Członek Rady Nadzorczej wspierał wiele przedsiębiorstw podczas układania strategii rozwoju i pozyskiwania kapitału. Pan Wojciech Mróz jest partnerem zarządzającym w Alpha Capital Group. Jest również aniołem biznesu i udziałowcem między innymi w firmach realizujących projekty Testuj.pl, ExplainEverything.com, Survicate.com, Kodilla.pl. Prowadzi również zajęcia na studiach podyplomowych z zakresu funduszy Private Equity i Venture Capital. Pan Wojciech Mróz spełnia kryteria niezależności.

Tomasz Pruszczyński

Członek Rady Nadzorczej

Jeden z założycieli SARE SA współtworzący strategię spółki oraz aktywnie wspierający jej działalność. Absolwent Wyższej Szkoły Komunikowania i Mediów Społecznych, studiował także budownictwo, fotografię i socjologię. Służył w wojsku. W swojej karierze Tomasz Pruszczyński był zaangażowany w tworzenie takich spółek jak OS3, Digital Avenue, Hostersi, tuPolska czy Red Sky. Współzałożyciel i wiceprezes Związku Przedsiębiorców i Pracodawców. Prywatnie pasjonat dalekich podróży, nurkowania i żeglarstwa.

Krzysztof Wiśniewski

Członek Rady Nadzorczej

Absolwent Szkoły Głównej Handlowej na kierunku Marketing i Zarządzanie oraz studiów MBA prowadzonych przez Uniwersytet Rotterdam/GFKM/Uniwersytet Gdański. Posiada około 20-letnie doświadczenie w biznesie na wysokich stanowiskach kierowniczych zdobyte w strukturach zarządzających międzynarodowych korporacji. Jako niezależny doradca angażował się w działania restrukturyzacyjne firm oraz w doradztwo i audyty w departamentach operacyjnych i sprzedaży. W WSI Capital odpowiedzialny za zarządzanie strategiczne oraz merytoryczne wsparcie spółek portfelowych oraz exit. W swoich działaniach bardzo skoncentrowany na procesowym podejściu, zachowaniu odpowiedniej dynamiki rozwoju organizacji i wykorzystaniu pełnych zasobów w celu osiągania coraz lepszych wyników.