WŁADZE SPÓŁKI

DARIUSZ PIEKARSKI

PREZES ZARZĄDU

Skuteczny menadżer z wieloletnim doświadczeniem w całościowym zarządzaniu organizacją. Niezwykle efektywny w kreowaniu oraz realizacji strategicznej i operacyjnej polityki firmy. Absolwent Politechniki Częstochowskiej i Wielkopolskiej Szkoły Biznesu. Ukończył także studia podyplomowe na kierunku Marketing Internetowy Szkoły Głównej Handlowej. Dariusz Piekarski ukończył w 2010 roku kurs odpowiedzialności członków zarządów spółek, natomiast w 2011 roku w Instytucie Rozwoju Biznesu, kurs dla kandydatów na Członków Rad Nadzorczych. W SARE S.A. odpowiada za strategiczne oraz operacyjne zarządzanie spółką. Prywatnie miłośnik nurkowania oraz górskich wspinaczek, zdobywał szczyty m.in. na Kaukazie i w Alpach.

PRZEMYSŁAW MARCOL

CZŁONEK ZARZĄDU

Absolwent studiów prawniczych Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Posiada doświadczenie w obsłudze spółek prawa handlowego. W 2008 roku rozpoczął pracę jako prawnik SARE sp. z o.o., wcześniej pierwsze kroki stawiał jako prawnik w OS3 sp. z o.o. Od roku 2009 do dnia dzisiejszego świadczy usługi prawne na rzecz tuPolska sp. z o.o. W roku 2013, po skończeniu aplikacji, zdał egzamin komorniczy. W latach 2011-2012 pełnił funkcję Przewodniczącego Rady Nadzorczej Hostersi Group S.A. Od roku 2010 do 2016 zasiadał w Radzie Nadzorczej spółki SARE S.A., w której w latach 2013/2014 pełnił funkcję Przewodniczącego. Na przełomie 2015/2016 ukończył kurs dla kandydatów na Członków Rad Nadzorczych. Potrafi obiektywnie ocenić skuteczność działań podejmowanych przez spółki w Grupie i doradzić wybór pewnych ścieżek rozwoju. Od 2013 roku jest Prezesem Zarządu Fundacji Rozwoju i Ochrony Komunikacji Elektronicznej. W SARE S.A. odpowiada za aspekty prawne związane z funkcjonowaniem spółki.

MATEUSZ WALCZAK

CZŁONEK ZARZĄDU

Absolwent Politechniki Śląskiej w Gliwicach, kierunek informatyka. Związany z Grupą Kapitałową SARE ponad 10 lat. Mateusz Walczak jest jednym z twórców systemu SARE oraz INIS. Posiada wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem IT. W Grupie Kapitałowej SARE odpowiada za kwestie związane z IT.

Dawid Sukacz – Przewodniczący Rady Nadzorczej

Członek Rady Nadzorczej

Członek grupy 21partners. Wcześniej obejmował stanowisko Prezesa Zarządu BBI Capital notowanego na GPW fuduszu private equity / venture capital, inwestującego w małe i średnie przedsiębiorstwa. Wcześniej, Dawid Sukacz pracował jako Dyrektor ds. Inwestycji w największym polskim funduszu emerytalnym Commercial Union. Dawid Sukacz posiada doktorat w dziedzinie finansów na Akademii Ekonomicznej w Krakowie i dyplom ukończenia MBA w National-Louis University w Stanach Zjednoczonych.

Dariusz Górka – Zastępca Przewodniczącego Rady Nadzorczej

Członek Rady Nadzorczej

Członek grupy 21partners. Poprzednio był Partnerem w Warsaw Equity Holding, polskiej prywatnej firmie inwestycyjnej. Wcześniej, pracował w Prokom Investments, jednej z największych polskich firm inwestycyjnych. Przed rozpoczęciem pracy w Prokomie, Dariusz Górka był Menedżerem odpowiadającym za finanse międzynarodowe Pratt & Whitney w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie i w Polsce. Dariusz Górka jest absolwentem Politechniki Warszawskiej oraz Finansów NYU Stern School of Business. Jest także członkiem Instytutu Rachunkowości Zarządczej (IMA) z siedzibą w Newark, NJ.

Konrad Żaczek

Członek Rady Nadzorczej

Członek grupy 21partners. Przed dołączeniem do grupy 21 pracował jako analityk inwestycyjny w Concordii będąc odpowiedzialnym za usługi bankowości inwestycyjnej. Wcześniej, Konrad Żaczek pracował jako analityk w firmie doradztwa finansowego i butiku inwestycyjnym Navigator Capital, gdzie był odpowiedzialny za wykonywanie analiz oraz strukturyzowanie transakcji M&A, IPO oraz ofert prywatnych (private placements) dla małych i średnich spółek. Konrad Żaczek otrzymał tytuł magistra ekonomii na Uniwersytecie Łódzkim.
Członek Komitetu Audytu

Wojciech Mróz

Członek Rady Nadzorczej

Licencjonowany Doradca Inwestycyjny, posiadacz tytułu Chartered Financial Analyst. Od blisko dziesięciu lat aktywnie związany z rynkiem kapitałowym i rynkiem inwestycji typu Private Equity/Venture Capital. Jako Członek Zarządu i Członek Rady Nadzorczej wspierał wiele przedsiębiorstw podczas układania strategii rozwoju i pozyskiwania kapitału. Pan Wojciech Mróz jest partnerem zarządzającym w Alpha Capital Group. Jest również aniołem biznesu i udziałowcem między innymi w firmach realizujących projekty Testuj.pl, ExplainEverything.com, Survicate.com, Kodilla.pl. Prowadzi również zajęcia na studiach podyplomowych z zakresu funduszy Private Equity i Venture Capital. Pan Wojciech Mróz spełnia kryteria niezależności.
Członek Komitetu Audytu

Michał Reck
Członek Rady Nadzorczej

Absolwent Europejskiej Wyższej Szkoły Prawa i Administracji w Warszawie na kierunku prawo. Ukończył również Szkołę Główną Handlową w Warszawie – Kolegium Zarządzania i Finansów w zakresie nauk ekonomicznych (studia doktoranckie) a także kierunek zarządzanie i marketing. Obecnie pracuje jako Aplikant Adwokacki przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie oraz prawnik w Kancelarii Odszkodowań Amesto. Wcześniej jako prawnik zajmował się transakcjami M&A oraz restrukturyzacjami w Kancelarii Adwokackiej DurajReck oraz kierował projektami w Virio sp. z o.o. oraz CGB sp. z o.o.

Rafał Plutecki

Członek Rady Nadzorczej

Członek Komitetu Audytu