Czat inwestorski 07.11.18 r. – zapis wideo

8 listopada 2018

Wideoczat Zarządu SARE dotyczący prezentacji działalności Grupy SARE i planów jej rozwoju odbył się 7 listopada br. Członkowie Zarządu odpowiadali podczas czatu na zadawane przez internautów pytania, m.in. o pozostanie Spółki na giełdzie, rolę wideo w rynku marketingu internetowego, zmiany w zarządzie, obszary biznesowe, w których Spółka będzie generowała przychody, działalność zagraniczną, kapitalizację oraz możliwości poszczególnych systemów i narzędzi w Grupie.

Pozostanie spółki na giełdzie jest dla nas dosyć istotne, szczególnie jeśli chodzi o planowane akwizycje, dlatego że sposób ich finansowania może wiązać się nie tylko z transakcją w oparciu o środki pieniężne, które posiadamy, czy kredyty inwestycyjne, ale i emisję akcji.

Największy potencjał widzę w projekcie VideoTarget, który działa w obszarze wideo streamingów i analiz zachowań klientów oraz możliwości przekładania tego na kampanie marketingowe i ich efektywność. Z jednej strony content zmienia się na wideo, możemy zaobserwować chęć przenoszenia budżetów telewizyjnych do internetu(…) z drugiej strony treści wideo zaczynają rzeczywiście dominować w internecie.
-mówił Dariusz Piekarski dla inwestorzy.tv podczas wideoczatu inwestorskiego.

Zapraszamy do obejrzenia przebiegu czatu: