Diamenty Forbes 2018 – wyróżnienie dla SARE

20 kwietnia 2018

Już po raz kolejny Bisnode Polska przy współpracy z redakcją miesięcznika „Forbes” opracowała zestawienie najbardziej dynamicznie rozwijających się firm w Polsce, które otrzymały tytuł „Diamentów Forbesa”.

Dane do rankingu zostały zebrane na podstawie złożonych raportów do Krajowego Rejestru Sądowego w 2016 roku. Na tej podstawie Bisnode Polska utworzyła bazę przedsiębiorców liczącą ok. 3 tys. pozycji.

Pozytywny rating wiarygodności przedsiębiorstwa został przyznany na podstawie wskaźników EBIT i ROA. Otrzymały je przedsiębiorstwa posiadające wysoką płynność bieżącą i nie zalegające z płatnościami. Dodatkowo wykazać należało dodatni wynik finansowy oraz wartość kapitałów własnych.

SARE od lat generuje wzrosty przychodów, dzięki czemu zdobywamy kolejne wyróżnienia.  To dla nas potwierdzenie, że wdrażane przez nas technologie bardzo dobrze się sprawdzają. W kolejnych edycjach rankingu z pewnością powalczymy o podium.” – powiedział Dariusz Piekarski, Prezes Zarządu SARE SA.

Diamenty Forbes 2018 to kolejne wyróżnienie dla SARE. W 2017 roku spółki z Grupy Kapitałowej SARE zostały wyróżnione w rankingu Deloitte Technology Fast 50 CE oraz w kategorii Rising Stars. Obecność w tak prestiżowych rankingach potwierdza wartość biznesową rozwiązań Grupy SARE, które pomagają osiągać konkretne wyniki.