INIS po raz drugi Gazelą Biznesu

2 marca 2018

INIS_Gazele_Biznesu_2017

1 marca 2018 r. w Katowicach odbyła się gala Gazele Biznesu 2017, podczas której wyróżnione zostały dynamicznie rozwijające się firmy z województwa opolskiego i śląskiego. Jedna ze spółek Grupy SARE – INIS, powtórzyła drugi rok z rzędu sukces znajdując się w gronie laureatów.

INIS uplasowała się na 9. miejscu w województwie śląskim oraz na 60. miejscu w rankingu ogólnopolskim na ponad 4300 firm. Gazele Biznesu to najpopularniejsze zestawienie najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich przedsiębiorstw. Ranking odbywa się nieprzerwanie od 18 lat. Tytuł ten to znak rozpoznawczy dobrze zarządzanych, uczciwych i cieszących się dobrą kondycją finansową firm. Czytelne i niezmienne od lat kryteria sprawiają, że tytuł ten jest wiarygodny, bo o wyróżnieniu nie decyduje jury, lecz wyniki finansowe przedsiębiorstwa z ostatnich trzech lat.

Gazela Biznesu to tytuł, który kojarzy się z prestiżem, a zarazem świetna rekomendacja mająca niebagatelne znaczenie w kontaktach handlowych z dotychczasowymi i nowymi klientami. Dla nas to potwierdzenie, że realizujemy z dobrymi efektami założone cele biznesowe i rozwojowe. To także sygnał, że jesteśmy
w regionie świetnym pracodawcą, z którym warto rozpocząć swoją przygodę zawodową, pracując dla wielu znanych marek, tworząc dla nich rozwiązania technologiczne i marketingowe –
komentuje Head of PR & Marketing w INIS, Judyta Mojżesz-Zimonczyk.

INIS to e-mailingowa sieć reklamowa i sieć afiliacyjna, w ramach których strategicznie i indywidualnie podchodzi do każdego klienta, w celu kompleksowej realizacji kampanii reklamowych nastawionych na efekt: generowanie ruchu na witrynach www, sprzedaży i leadów kontaktowych. Wszystkie działania mierzone są autorskim systemem do mierzenia efektów kampanii.