Ranking Deloitte: INIS oraz Salelifter, wśród dynamicznie rozwijających się firm w Europie

17 października 2017

INIS sp. z o.o. znalazła się na 27. miejscu tegorocznej edycji rankingu Deloitte Technology Fast 50 CE. Salelifter sp. z o.o. uplasował się na 6. miejscu rankingu w kategorii Rising Stars. Wzrost obrotów o 475 proc. w ciągu ostatnich czterech lat zapewnił INIS 9. miejsce a wzrost obrotów o 786 proc. w ostatnich trzech latach spółce Salelifter 3. miejsce wśród firm z Polski. Obie spółki należą do grupy kapitałowej SARE SA działającej w obszarze usług wsparcia sprzedaży i e-marketingu.

W 18. edycji programu najszybciej rozwijających się firm technologicznie innowacyjnych w Europie Środkowej znalazły się aż 22 spółki z Polski – 19 w kategorii głównej „Fast 50” oraz 3 w kategorii „Wschodzące gwiazdy”. W tym roku do udziału w rankingu zgłosiło się ponad 300 firm. Dynamika wzrostu przychodów wszystkich firm technologicznych z rankingu wyniosła w 2016 roku 1 127 proc.
i była wyższa niż rok wcześniej.

– Cieszymy się dziś podwójnie. Po pierwsze dlatego, że INIS po raz drugi znalazł się w gronie najdynamiczniej rozwijających się firm w Europie. To ogromne wyróżnienie, będące zwieńczeniem wysiłku całego zespołu, bez którego nie moglibyśmy być w tym miejscu. Ale to zasługa także naszych klientów, bo dla nich tworzymy cały czas nowe rozwiązania, by ich kampanie marketingowe były efektywniejsze. Drugi powód do dumy, to sukces spółki Salelifter, z którą działamy niespełna cztery lata. Ze startupu przekształciliśmy się w firmę działającą w określonym modelu biznesowym, który przynosi pierwsze efekty. Dowodem dzisiejsza nagroda dla „Wschodzących Gwiazd” w branży technologicznej. Nasza branża jest bardzo wymagająca, bo bardzo szybko się rozwija i trzeba nadążyć za zmianami, bądź kreować je samemu. – komentuje Roman Grygierek, CEO INIS oraz Salelifter.

Firmy należą do grupy kapitałowej SARE SA notowanej na Giełdzie Papierów Wartościowych
w Warszawie, która świadczy szereg usług, dopasowanych do obecnych trendów w Internecie. Dostarcza unikalne, autorskie rozwiązania, komplementarne usługi i profesjonalne narzędzia analityczne. Tworzy strategie komunikacji, dostarcza narzędzia i wiedzę oraz buduje relacje z odbiorcami i zapewnia ich lojalność.

– W Grupie SARE w dalszym ciągu rozwijamy przedsięwzięcia oparte na innowacyjnej technologii, która podbija rynki. Realizujemy założoną strategię, utrzymując swoje kompetencje w zakresie wsparcia sprzedaży, co przekłada się na kolejne wyróżnienia. Spółka SARE otrzymała nagrody Deloitte przez 3 lata z rzędu, zaczynając od roku 2010. Teraz przyszedł czas na młodsze spółki w naszej Grupie Kapitałowej. Spółka INIS została nagrodzona już po raz drugi, natomiast Salelifter otrzymał nagrodę po raz pierwszy. Obecność w tegorocznym rankingu Deloitte aż dwóch spółek z naszej Grupy potwierdza wartość biznesową naszych rozwiązań, które pomagają osiągać nam oraz naszym klientom konkretne wyniki – powiedział Dariusz Piekarski, prezes zarządu SARE SA.

INIS zapewnia kompleksową obsługę kampanii reklamowych nastawionych na efekt. Spółka posiada własne zasoby bazodanowe, autorski system mailingowych i trackingowy i oparty na Big Data system automatyzacji doboru grupy docelowej – Data Driven Mailing. Pozwala on na realizację wysyłek do osób o określonych zainteresowaniach i intencjach zakupowych. Firma jest certyfikowanym Partnerem Google.

Natomiast Salelifter zajmuje się pozyskiwaniem wartościowych leadów sprzedażowych
i kontraktowych. Posiada zasoby bazodanowe: klienckie i biznesowe pod kampanie mailingowe, mobile oraz call center. Spółka posiada narzędzie do zbierania i agregowania danych oraz precyzyjnego targetowania reklam a także autorski system do walidacji i weryfikacji baz danych- Excpectus. Dodatkowo właścicielom baz danych firma oferuje usługę monetyzacji- Monetyzuj.pl.