„Zaangażowani” – nowy wymiar pomagania Grupy SARE

26 lipca 2017

Jeden z projektów Grupy SARE – zrabatowani.pl wprowadza możliwość przekazywania darowizn dla organizacji pożytku publicznego, które mogą pozyskiwać nieograniczoną ilość procentowych zwrotów za zakupy w serwisie zrabatowani.pl.

Program Zaangażowani to nowatorska forma przekazywania darowizn, która daje organizacjom możliwość pozyskiwania funduszy przez cały rok, a nie tylko w okresie rozliczeń deklaracji PIT.

Zrabatowani.pl skupia ponad 63 tysiące użytkowników, którzy codziennie dokonują zakupów poprzez serwis. Każdorazowo za zakupy otrzymują tzw. cashback, czyli zwrot gotówki na konto użytkownika pewnej części kwoty wydanej w ulubionym sklepie. Z puli zebranych środków mogą przekazać dowolną kwotę wybranej instytucji, która przyłączyła się do programu Zaangażowani.

Zaproszenie do udziału w projekcie jest otwarte. Organizatorzy nie stawiają żadnych warunków instytucjom non-profit, poza poinformowaniem swoich odbiorców o przynależności do programu, o którym więcej na stronie www.zrabatowani.pl/zaangazowani.

Projekt realizowany jest w ramach Salelifter sp. z o.o. należącej do Grupy Kapitałowej SARE S.A.