Podsumowujemy drugi kwartał. Grupa SARE wygenerowała już prawie milion złotych zysku! To wzrost o 150 procent!

14 sierpnia 2014

Od początku roku Grupa Kapitałowa osiągnęła zysk netto na poziomie 905 tys. zł. Jest to wzrost o prawie 153% w stosunku do pierwszego półrocza 2013 roku! Przychody ze sprzedaży Grupy SARE na koniec czerwca sięgają już niespełna 12 milionów złotych, co oznacza wzrost o ponad 76% w stosunku do analogicznego okresu roku poprzedniego. Ta sprzyjająca sytuacja jest w głównej mierze spowodowana dynamicznym rozwojem poszczególnych spółek należących do Grupy Kapitałowej.

Nieustannie pniemy się w górę, rozwijamy narzędzia i wachlarz usług Grupy. Widząc takie wyniki nie ukrywam swojej radości. Jestem dumny z całego zespołu pracowników Grupy, bo to oni są autorami tego sukcesu. Jest to dla nas bez wątpienia motywacja do wprowadzania kolejnych innowacji związanych z rynkiem szeroko pojętego e-marketingu i wsparcia sprzedaży, bo zapotrzebowanie na usługi jakie oferujemy ciągle rośnie. Naszym celem jest jak największa automatyzacja działań marketingowych poprzesz wszelkie dostępne kanały komunikacji. Serdecznie zapraszam do lektury raportu za II kwartał 2014 roku. – komentuje Tomasz Pruszczyński, Prezes Zarządu SARE SA.

Tak dobre wyniki są efektem intensywnych działań sprzedażowych oraz rozwojowych poszczególnych spółek zależnych
i powiązanych. Marki mrTarget i Inis, które ze start-upów przerodziły się w silne i dojrzałe spółki, generują dziś bardzo duże zyski. Niedawno do Grupy Kapitałowej SARE dołączyły kolejnefirmy – Salelifter, TeleTarget oraz Emagenio.Liczymy,
że w niedalekiej przyszłości również te spółki, koncentrując się na rozwoju będą osiągały porównywalne przychody.

Zapraszamy do zapoznania się z całą treścią raportu.