Nowa spółka w Grupie SARE

9 czerwca 2014

Emagenio to specjaliści e-commerce. Spółka prowadzi działalność związaną z prowadzeniem, tworzeniem i rozwijaniem sklepów internetowych na platformie Magento. Firma specjalizuje się w kompleksowych wdrożeniach platform e-commerce ze szczególnym uwzględnieniem integracji z systemami klasy ERP.

Od 10 lat działamy na rynku szeroko pojętego e-marketingu. Innowacyjny, ciągle rozwijany wachlarz usług całej Grupy jest dopasowany do panujących trendów w reklamie internetowej.
Zapotrzebowanie na usługi jakie oferujemy ciągle rośnie a my staramy się dopasować do oczekiwań nawet tych najbardziej wymagających klientów. Naszym celem jest jak największa automatyzacja działań sprzedażowych poprzez wszelkie dostępne kanały komunikacji. Podpisanie umowy z Emagenio jest na to doskonałym dowodem. –
komentuje Tomasz Pruszczyński, Prezes Zarządu.

SARE S.A. realizując plany rozwojowe pozyskała udziały Spółki, której portfolio produktowe wzbogaci ofertę SARE o nowe, innowacyjne i unikatowe produkty oraz usługi, a także poprzez wspólne działania będzie mogła poszerzać zasięg sprzedaży.

– 5 czerwca br., z pewnością rozpoczyna nowy etap w historii spółki. Cieszymy się, że dołączyliśmy do takich spółek jak SARE, Inis i mr Target. Wierzymy, że nasza oferta uzupełni produkty i usługi pozostałych firm, a wspólne działania całej Grupy pozwolą na tworzenie bogatych ofert dla klientów w Polsce i na rynkach zagranicznych– komentuje Bartosz Kubiak Prezes Zarządu Emagenio.

Emagenio kładzie bardzo duży nacisk na rozwój swojej działalności. W roku 2013 firma osiągnęła wzrost przychodów na poziomie 400%. W roku bieżącym podobne tempo zostanie utrzymane głównie dzięki ekspansji na rynki zagraniczne oraz synergii z pozostałymi spółkami wchodzącymi w skład Grupy SARE.