ZNAKOMITY WYNIK GRUPY SARE SA W PIERWSZYM KWARTALE 2014! PRZYCHÓD NETTO ZE SPRZEDAŻY WYŻSZY O PRAWIE 95%!

15 maja 2014

Przychody ze sprzedaży Grupy SARE przekroczyły już 6 milionów złotych, co oznacza wzrost o ponad 94% w stosunku analogicznego okresu roku poprzedniego. Należy zaznaczyć, że ta sprzyjająca sytuacja jest w głównej mierze spowodowany dynamicznym rozwojem poszczególnych spółek należących do Grupy Kapitałowej.

Nie ukrywam swojej radości widząc takie wyniki Grupy. Bardzo się cieszę, że poprzez prowadzenie konsekwentnych działań sprzedażowych i permanentny rozwój palety narzędzi i usług oferowanych przez SARE SA doskonale widać efekty naszej pracy.
Takie wyniki motywują nas do wprowadzania kolejnych innowacji związanych z rynkiem szeroko pojętego e-marketingu i nie tylko, bo staramy się wychodzić na przeciw oczekiwaniom naszych obecnych i przyszłych Klientów. Serdecznie zapraszam do lektury raportu za I kwartał 2014 roku
. – komentuje Tomasz Pruszczyński, Prezes Zarządu SARE SA.

Tak dobre wyniki są efektem coraz bardziej stabilnej pozycji na rynkach zagranicznych, rozwijania produktów oraz wprowadzania nowych funkcjonalności, które pozwalają na stałe powiększanie się grona klientów, równocześnie dając możliwość utrzymywania się w czołówce branży.

Raport dostępny jest tutaj.