Zmiany w Grupie SARE. Robert Gwiazdowski w Radzie Nadzorczej SARE S.A.

21 stycznia 2013

Doradca wielu renomowanych firm, będzie doradzał SARE. Robert Gwiazdowski nowym Członkiem Rady Nadzorczej SARE S.A. Tomasz Pruszczyński Prezesem Zarządu INIS Sp. z o.o. Tomasz Kusy Wiceprezesem Fundacji Rozwoju i Ochrony Komunikacji.

W styczniu do Rady Nadzorczej SARE S.A. dołączył Robert Gwiazdowski, Prezydent Centrum im. Adama Smitha. Pojawienie się nowego członka rady jest związane z rezygnacją Tomasza Kusego, który objął stanowisko Wiceprezesa Fundacji Rozwoju i Ochrony Komunikacji Elektronicznej.

Robert Gwiazdowski zajmuje się doradztwem prawno-podatkowym oraz finansowo-ekonomicznym w ramach Gwiazdowski Consulting. Jest konsultantem dla spółek prawa handlowego, przedsiębiorstw państwowych, fundacji i osób fizycznych, między innymi takich jak: PKN Orlen, PGNiG, Grupa PZU, XIV Zachodni Fundusz Inwestycyjny NFI, IX NFI im. E Kwiatkowskiego. Jest Członkiem Rad Nadzorczych spółek Skarbu Państwa oraz spółek prywatnych. Autor licznych publikacji wydawanych zarówno w kraju jak i zagranicą oraz komentarzy na tematy podatkowe i gospodarcze dla wiodących stacji telewizyjnych i radiowych. Doświadczony dydaktyk.

– Robert Gwiazdowski doradza wielu renomowanym firmom, zarówno małym, dużym jak i korporacjom na całym świecie. Cieszymy się, że dołączył do naszego grona. Z pewnością jego wiedza i doświadczenia korzystnie wpłyną na nasze plany i działania – komentuje Tomasz Pruszczyński, Prezes Zarządu SARE S.A.

Nowy członek Rady Nadzorczej SARE to nie jedyna zmiana w Grupie Kapitałowej. Od stycznia Tomasz Pruszczyński został Prezesem Zarządu INIS Sp. z o.o.

W ciągu ostatnich lat SARE a także cała Grupa Kapitałowa intensywnie się rozwija. Rozwój dotyczy zarówno systemu, jak i kadry. SARE zwiększa działania na globalnym rynku e-mail marketingu.