SARE S.A. laureatem rankingu Deloitte Technology Fast 50

26 października 2012

SARE S.A. po raz kolejny znalazła się w 50. najszybciej rozwijających się technologicznie innowacyjnych firm Europy Środkowej. Specjalizująca się w e-mail marketingu i od 2011 roku notowana na rynku NewConnect spółka uplasowała się na trzydziestym siódmym miejscu tegorocznego rankingu.

– Cieszymy się, że po raz kolejny zostaliśmy uznani za dynamicznie rozwijającą się spółkę technologiczną w Europie Środkowej. Liczymy, że utrzymamy dynamiczny wzrost, tym bardziej że stale się rozwijamy. W tym roku rozbudowaliśmy Grupę Kapitałową o kolejne dwie spółki, a także intensyfikujemy działania nie tylko na polskim rynku, ale również zagranicznym. Podziękowania należą się także naszym Klientom. To oni w dużej mierze wpływają na innowacyjność systemu SARE– komentuje Dariusz Piekarski, Członek Zarządu SARE S.A.

Ranking Deloitte Technology Fast 50 Central Europe wyróżnia najszybciej rozwijające się firmy z Europy Środkowej, działające w branży TMT (Technologia, Media & Telekomunikacja) na podstawie tempa wzrostu rocznych przychodów w latach 2007-2011.

Przychody SARE S.A. w analizowanych latach wzrosły o 332% z poziomu 1277,2 tys. zł w 2007 roku do 5522 tys. zł za ostatni rok. Wyniki te firma osiągnęła dzięki opracowaniu systemu do e-mail marketingu, który jest oparty na autorskim języku SAREscript do obsługi wysyłek e-maili, newsletterów, wiadomości SMS oraz ankiet i przede wszystkim do zarządzania bazami danych.