Dariusz Piekarski nowym Członkiem Zarządu SARE S.A.

20 września 2012

Dariusz Piekarski, dyrektor zarządzający spółki SARE, objął stanowisko członka zarządu Spółki. Tym samym przejął kompetencje Damiana Rutkowskiego, którybędzie pełnił funkcję samoistnego prokurenta SARE S.A. Na stanowisku Prezesa Zarządu SARE pozostaje Tomasz Pruszczyński.

Dariusz Piekarski w SARE S.A. jest odpowiedzialny za strategiczne i operacyjne zarządzanie spółką. Jako członek zarządu odpowiedzialny będzie za prawidłowe prowadzenie spraw spółki i dalszy jej rozwój.

Nominacja na członka zarządu to nie tylko awans, ale także duża odpowiedzialność. Cieszę się, że mogę zarządzać spółką z branży e-mail marketingowej. Branży, która jest innowacyjna, stale zmienia się i rozwija. Cel, który stawiam sobie jako strategiczny to rozwój spółki nie tylko na polskim rynku, ale także zwiększenie udziału SARE na dynamicznie rozwijającym się globalnym rynku e-mail marketingu.- komentuje Dariusz Piekarski, Dyrektor Zarządzający SARE S.A.

Bieżący rok to dla spółki czas zmiany i rozwoju. W czerwcu do Grupy Kapitałowej dołączyła spółka z Katowic neronIT sp. z o.o. W skład Grupy Kapitałowej wchodzą Inis sp. z o.o.- mailingowa sieć reklamowa, mail-media sp. z o.o.- mailingowy dom mediowy oraz neronIT sp. z o.o.- architekci rozwiązań internetowych dla biznesu.

Komplementarne usługi świadczone przez SARE S.A. wspomagają wysyłanie newsletterów, mailingów, wiadomości SMS oraz planowanie kampanii e-mailingowych i udostępnianie narzędzi analitycznych. System umożliwia integrację działań e-mail i mobile marketingowych. Ponadto, służą zarządzaniu bazami adresowymi, a także prezentowaniu szczegółowych raportów z poszczególnych kampanii.

Z pełną odpowiedzialnością i z nieukrywanym zadowoleniem witamy Pana Darka Piekarskiego w Zarządzie naszej spółki. Niniejsza zmiana, rekomendowana przeze mnie i planowana przez nas już od dłuższego czasu jest wyjściem na przeciw potrzebom spółki SARE S.A oraz całej Grupy w momencie, w którym się ona dziś znajduje, Darek Piekarski jest najlepszą osobą na to stanowisko, patrząc na jego dotychczasowe osiągnięcia oraz z perspektywy działań na rzecz naszej organizacji. Niniejszym pozostaje mi pogratulować i życzyć powodzenia w sprawowaniu nowej odpowiedzialnej funkcji.– komentuje Damian Rutkowski, Prokurent SARE S.A.