SARE publikuje raporty kwartalne za I kwartał 2012r.

26 czerwca 2012

Wpływ na dobre wyniki za IQ 2012 mają intensywne działania prosprzedażowe, związane z ekspansją na rynki zagraniczne i tworzeniem nowych funkcjonalności. – Utrzymanie pozycji lidera polskiego rynku e-mail marketingu jest możliwe tylko poprzez rozbudowę systemu i przekazanie w ręce klientów kompleksowego systemu do e-mail marketingu. To właśnie robimy. Klient wybierając nasz system, będzie mógł integrować  ze sobą różne kanały komunikacji- komentuje Tomasz Pruszczyński, Prezes Zarządu SARE S.A.

Kapitały własne Grupy wzrosły o 128,0% w stosunku do pierwszego kwartału roku minionego. Warto podkreślić, iż zobowiązania krótkoterminowe z roku na rok maleją i aktualnie spadły o ponad 70%. Spółka nie ma zobowiązań długoterminowych. –Dobre wyniki, to efekt konsekwentnie prowadzonej polityki finansowej. – dodaje Tomasz Pruszczyński.

Inis sp. z o.o. w pierwszym kwartale odnotowała wzrost przychodów ze sprzedaży o ponad 870,0%. Na tak dobre wyniki miały wpływ kampanie zrealizowane dla LOT oraz mBank jak również duża kampania reklamowa związania z generowaniem leadów na potrzeby reklamowacy. Kilkudziesięcioprocentowy wzrost przychodów ze sprzedaży od zaplanowanego na IQ 2012 roku osiągnęła także Spółka mail-media. Wpływ na taki poziom miało pozyskaniu klientów z branży finansowej i e-commerce, a także partnerów oferujących potencjał baz e-mailingowych spoza Polski.

W marcu spółka SARE uczestniczyła w największych na świecie targach teleinformatycznych w Hanowerze CeBIT 2012. – Pojechaliśmy z jasno określonymi celami. Wypromować usługi całej Grupy Kapitałowej, zaprezentować system na arenie międzynarodowej i pozyskać nowe kontakty.- dodaje Tomasz Pruszczyński. Pięć dni faktycznie zaowocowało nowymi kontaktami, podpisanymi listami intencyjnymi. Udział w targach pozwoli poszerzyć dotychczasowe portfolio zagranicznych klientów SARE. Przypomnijmy, iż SARE jest już obecne na rynku ukraińskim i słowackim, a z systemu korzystają firmy z 20 krajów na całym świecie.

SARE to nowa strona, nowe możliwości i pełne funkcjonalności. Nowe możliwości w użytkowaniu systemu, nowe możliwości dla szukających nowych rozwiązań w komunikacji, a także nowe możliwości, które daje nowa strona firmy.

Raporty w całości można zobaczyć TUTAJ