SARE wraca z Hanoweru z nowymi kontraktami

23 marca 2012

Kilkadziesiąt spotkań biznesowych, wstępne umowy, nowi kontrahenci, kolejni partnerzy handlowi. Grupa SARE wzbudziła ogromne zainteresowanie na największych światowych targach teleinformatycznych CEBIT 2012. Stoisko SARE odwiedził m.in. wicepremier i minister gospodarki Waldemar Pawlak.

Do Hanoweru SARE pojechało z jasno określonymi celami – wypromować usługi Grupy, przedstawić system współpracy w ramach ekspansji zagranicznej oraz pozyskać kolejnych partnerów handlowych i kontrahentów. Cele zostały osiągnięte!

W ciągu zaledwie pięciu dni odbyliśmy kilkadziesiąt spotkań biznesowych z firmami z całego świata, zainteresowanymi nie tylko zakupem naszego systemu do kampanii mailingowych i mobilnych, ale także zawarciem umowy bliższej współpracy w ramach franczyzy, którą prezentowaliśmy na targach. Z wybranymi kontrahentami podpisaliśmy już w Hanowerze wstępne umowy, w których teraz po targach pozostają jedynie do dopracowania niektóre szczegóły – mówi Tomasz Pruszczyński, Prezes Zarządu SARE S.A.

Z dużym entuzjazmem przyjęta została prelekcja Łukasza Rzewuskiego, Business Development Manager SARE, poświęcona różnym aspektom e-mail marketingu. Ponadto SARE zostało wybrane przez Ministerstwo Gospodarki do grona firm reprezentujących polską branżę ICT, a przy tym innowacyjności polskiej myśli technologicznej.

Grupa SARE, z notowaną na NewConnect spółką SARE S.A., jest już obecna w wielu krajach na całym świecie. Sukces w Hanowerze otwiera spółce drzwi na kolejne międzynarodowe rynki.

CEBIT 2012 odbyło się w dniach 6-10 marca w Hanowerze, w Niemczech. W tegorocznej edycji wzięło udział ponad 4200 wystawców z 70 krajów oraz około 312 000 zwiedzających z całego świata. Targi organizowane są cyklicznie od 1986 roku.

źródło: Montrilo