SARE w rankingu Deloitte Technology Fast 500 w regionie EMEA!

28 listopada 2011

Spółka SARE SA po raz pierwszy w historii znalazła się w zestawieniu najszybciej rozwijających się firm technologicznie innowacyjnych z regionu EMEA (Europa, Bliski Wschód, Afryka). Ranking oparty jest o procentowy wzrost przychodów operacyjnych ze sprzedaży z ostatnich pięciu lat. W tym roku oceniano przychody za lata 2006-10.

SARE SA osiągając w tym okresie 500% wzrostu przychodów operacyjnych uplasowała się na 334 miejscu tegorocznego rankingu Deloitte. W zestawieniu znalazły się firmy z 24 krajów, w tym 15 spółek z Polski. Przypomnijmy, iż wcześniej SARE SA została sklasyfikowana na 29 miejscu w rankingu Deloitte Technology Fast50 w regionie Europy Środkowej.

Obecność SARE SA w tak prestiżowym rankingu znanej firmy doradczej świadczy o tym, iż spółka w ostatnich latach skutecznie wdrażała nowe technologie e-mail marketingowe, w oparciu o autorski system wysyłki newsletterów, mailingów, biuletynów i SMS. Na dynamiczny wzrost sprzedaży SARE SA miał tez istotny wpływ stały rozwój technologii budowania i zarządzania bazami danych, który spotkał się z dużym zainteresowaniem klientów. Przychody spółki w ostatnich pięciu latach wzrosły o 500% z poziomu 738,8 tys. w 2006r. do 4 429 tys. zł za rok 2010.