Czat giełdowy SARE SA: Debiut na NewConnect przyspieszy nasz rozwój

23 lutego 2011

SARE SA jest liderem w dziedzinie e‑mail marketingu. Z udostępnianego przez firmę systemu do wysyłek e‑maili korzysta już ponad 350 firm. Funkcjonuje w sektorze reklamy elektronicznej i koncentruje swoją działalność na świadczeniu usług w tym segmencie rynku na terenie całej Polski i za granicą.

Długoterminowa strategia Spółki zakłada dostarczanie komplementarnych usług w zakresie e‑mail marketingu poprzez stworzenie silnej grupy kapitałowej SARE SA i utrzymanie dotychczasowego, ponad pięćdziesięcioprocentowego tempa wzrostu. W tym celu podjęto decyzję o przekształceniu SARE w spółkę akcyjną i wejściu na rynek NewConnect. Pozyskane z emisji papierów wartościowych środki zostaną przeznaczone na rozwój usług w ramach spółek zależnych Inis Sp. z o.o. i mail-media Sp. z o.o.

Wkrótce można będzie osobiście zadać pytanie odnośnie debiutu Spółki oraz jej planów na przyszłość. 2 marca 2011 roku o godzinie 12.00 odbędzie się bowiem czat giełdowy z udziałem Prezesa Tomasza Pruszczyńskiego oraz Krzysztofa Dębowskiego – Dyrektora Zarządzającego SARE, którzy odpowiadać będą na pytania Internautów.

Już dziś zapraszamy do zadawania pytań na stronie www.czat.ipo.pl.